Reference - ploty a vrata

Vždy stoprocentní kvalita a rychlost provedené práce.
Dodržení termínu - samostatné a praktické řešení i nestandardních zakázek.
Aleš Vozka

Velice doporučuji, jedná se o firmu, která jedná rychle a kvalitně. Navíc mám dojem, že po skončení zakázky u firmy jako zákazník nekončíte, ale naopak,  firma se snaží s Vámi dále komunikovat, např. zasláním blahopřání do Nového roku apod. Převážně spolehlivost odlišuje firmu KSENA s.r.o. od jiných firem - pokud majitel sdělí den a hodinu započetí práce, opravdu se tak stane. Jsem spokojený zákazník.
Michal Kristek

Chci pochválit kluky co tady u nás dělali plot a tím i celou Vaši firmu. Byli jsme nad míru spokojeni s práci a se vším. Pokud někdo z našich známých bude hledat firmu na postaveni plotu jednoznačné Vás doporučím.

Dekujeme, Molčanovi 


Vše proběhlo přesně podle smlouvy, pracovníci nastoupili v dohodnutém termínu, celá zakázka byla provedena rychle, v termínu a velmi dobře. Komunikace bezproblémová. Zřejmě i vzhledem k výše uvedenému je třeba počítat s vyšší cenou. V průběhu výstavby rodinného domu jsme se setkali s celou řadou firem ze stavebnictví – z nich pouze dvě bych doporučila dále, jednou z nich je Ksena.
L. Livorová


Společnost Ksena je spolehlivým partnerem se vstřícným přístupem a realizací prací podle dohodnutých parametrů (cena a čas) v požadované kvalitě.
Martin Valach

Spolehlivost, korektnost, dodržení všech termínů, individuální přístup v řešení nastalých problémů.
Petr Studihrad